HR

HR main 2Професіонали вважають, що в будь-якому підприємстві головним капіталом є персонал. І це дійсно так, адже без фахівців у тій чи іншій сфері діяльності ви не зможете отримати максимально можливий прибуток. Сьогодні практично всім стало очевидно, що, якщо нехтувати правильними умовами праці, постійно тільки гнатися за технологіями і прибутком, не брати до уваги соціальну сутність людей на виробництві, то це, швидше за все, призведе бізнес до руйнування. На жаль, мало хто звертає увагу на людський капітал. Але консалтингова фірма «Ukrcons» допоможе вам отримати кращих працівників. Наші фахівці намагаються впоратися з будь-яким завданням за максимально короткий термін.
Кадрове діловодство та його ведення є першочерговими завданнями на будь-якому підприємстві, незалежно від того, скільки співробітників працює на ньому в даний час і яка в нього форма власності. Необхідно пам'ятати, що всі фактори виробництва (партнери, технології, продукція та її якість) залежать, насамперед, від керівництва та персоналу компанії. Саме тому важливо, щоб усіма питаннями з управління кадрами на підприємстві займалися професіонали, які знають свою справу не перший рік.
Тільки у нас ви отримаєте комплексний, якісний і професійний супровід кадрів, облік, кадрове діловодство, аудит і аутсорсинг. При цьому ми дотримуємося законодавства України. Кадрова документація буде вестися якісно і у відповідності з усіма правилами. Ми будемо своєчасно консультувати вас з усіх питань.
Повноцінне ведення обліку по кадрам. Сюди входять: посадові інструкції, трудові договори, накази на прийом на роботу, штатні розписи, звільнення персоналу, лікарняні листи, локальні нормативні акти, архівування. Ведення особистих карток, трудових книжок персоналу.
Які документи вважаються необхідними для кожного підприємства відповідно до основами охорони праці в Україні?

 • Положення про компанії або її статут (тут повинні бути описані всі функції компанії з пожежної безпеки та охорони праці);
 • Колективний договір (які обов'язки має адміністрація для надання умов праці персоналу);
 • Штатні розклади (описані вказівки співробітникові, який несе відповідальність за охорону праці);
 • Правила трудового розпорядку внутрішнього (повинні бути ретельно описані режими відпочинку і праці, зокрема для таких груп населення: інваліди, неповнолітні, жінки, співробітники, які працюють за ПК);
 • Посадові інструкції і положення про різних відділах (які обов'язки несуть на собі самі співробітники для дотримання умов праці);
 • Інструкції з охорони;
 • Накази по кадровому складу (відносяться до тих співробітників, які несуть відповідальність за охорону праці);
 • Трудові книжки (з обов'язковою фіксацією всіх посад);
 • Особові справи співробітників (в тому випадку, коли посаду має справу до охорони праці);
 • Табелі з обліку того робочого часу, що було використано;
 • Журнали, в яких реєструються всі інструктажі з охорони праці;
 • Журнали, в яких реєструються відпустки.

 Пам'ятайте, що більшість конфліктів, які з'являються на трудовий основі, можна легко і просто вирішити, якщо діяти правильно. Ми допомагаємо, крім цього, якщо вам потрібна кваліфікована допомога в спілкуванні з державними органами.
Ми намагаємося комплексно підходити до вирішення будь-яких проблем наших клієнтів. Ми завжди досягаємо позитивного результату завдяки колективній роботі справжніх фахівців. Наші співробітники намагаються якісно подати будь-яку послугу, що є можливим завдяки їх високому професіоналізму. Ми вважаємо, що довіра клієнтів - цінніше грошей. Саме тому ви отримуєте масу цікавих пропозицій. Ми намагаємося індивідуально підійти до вирішення кожного окремого питання та створити максимально комфортні умови для співпраці.

Залишити заявку
1000 символів ліворуч
Веб-портал JooMix.