Комерційна нерухомість

1335248В Україні ціни на нерухомість відносно невисокі при тому, що є надзвичайно багато привабливих в діловому аспекті об’єктів. Багатьох іноземних інвесторів цікавить чи обов’язкова реєстрація іноземця підприємцем в Україні, чи потрібна постійна посвідка на проживання в Україні, що можна купувати і які при цьому ставляться умови.

Українське законодавство не передбачає майже жодних обмежень для громадян з інших країн в плані купівлі об’єктів нерухомості. Для того, щоб придбати у власність нерухоме майно, не обов’язкова реєстрація іноземця приватним підприємцем. Всі права на придбання нерухомості у іноземців такі самі, як і у громадян України. Виключенням є деякі об’єкти, окремо зазначені в законодавстві, а саме:

  • Земельні ділянки сільськогосподарського призначення;
  • Об’єкти, що відносяться до комунального майна;
  • Об’єкти, що є державною власністю.

Окрім вищенаведених виключень, будь-яку іншу нерухомість громадянин іноземної держави може купувати і продавати не будучи податковим резидентом.
Українське законодавство чітко регламентує порядок придбання нерухомого майна іноземними громадянами. Купівля-продаж має обов’язково оформлятись в письмовій формі відповідним контрактом, що завіряється нотаріально і реєструватися в державних органах. При укладенні угоди нотаріусові, що займається нею, мають бути надані відповідні документи:

  • Документ, що свідчить про право власності продавця на майно – договір купівлі-продажу з попереднім продавцем або рішення суду;
  • Державний акт, що свідчить про право власності на земельну ділянку, на якій розташований об’єкт;
  • Документ про державну реєстрацію права власності продавця.

Нотаріус також може запросити додатково ще деякі акти та угоди – це може випливати з яких-небудь індивідуальних особливостей об’єкта, що служить предметом угоди.
Після укладення контракту між сторонами, нотаріус завіряє його і вносить відповідний запис до Державного реєстру правочинів. Після того, як державна реєстрація дістає підтвердження, сторони отримують витяг з реєстру. З моменту державної реєстрації угода вважається чинною.
Земельне право є один з пріоритетних напрямів роботи нашої консалтингової фірми. Ця галузь характеризується постійним внесенням змін до законодавства, неоднозначною практикою застосування норм, нестабільністю діючих державних органів (створення нових, зміна компетенції існуючих), тому людині без спеціального досвіду самостійно важко досягти бажаного результату.
Купівля та оренда нерухомого об’єкту також є досить відповідальною справою. Зважаючи на те, що тут можуть фігурувати солідні суми грошей, є великий ризик наразитись на шахрайство, а неправильно укладена угода може бути оскаржена. Окрім того, у законодавство у сфері нерухомості часто вносяться істотні зміни, тому людині без спеціального досвіду самостійно важко досягти бажаного результату. Тому, дуже важливо заручитися підтримкою дійсно досвідчених, кваліфікованих фахівців, що знають усі нюанси і складнощі та які допоможуть вирішити будь-які проблеми і не допустять виникнення нових. Саме такі фахівці працюють в консалтинговій фірмі «Ukrcons», які керуючись останніми змінами українського законодавства і використовуючи багаторічний досвід роботи, здійснить повний комплекс послуг у сфері нерухомості. Ми допоможемо Вам у вирішенні будь-якого питання, оскільки ми змогли створити чіткі алгоритми рішення завдань та отримати досвід взаємодії з державними органами. Ми завжди володіємо повною і актуальною інформацією в цій сфері.

 

Залишити заявку
1000 символів ліворуч
Веб-портал JooMix.