Дозвіл на працю в Україні

 rabota dlja inostrancaВи прагнете почати бізнес в Україні й стати не тільки засновником, але й директором компанії, але оформлення дозволу на роботу іноземним громадянам в Україні - це трудомістка процедура. Команда наших кваліфікованих фахівців допоможе Вам підготувати всі необхідні документи в мінімальні строки й надасть Вам детальну консультацію з кожного індивідуального питання!
Дозвіл на роботу
видається Державним центром зайнятості строком на один рік з його щорічним подовженням.

Для продовження строку дії дозволу на роботу необхідно звернутись у центр зайнятості не пізніше, ніж за 30 днів до закінчення терміну його дії. Дозвіл на роботу для іноземця може бути подовжено, але не більш ніж до чотирьох років підряд.
 Дозвіл на роботу іноземця є підставою для:

  • отримання іноземцем довгострокової візи;
  • реєстрації місця тимчасового проживання в Україні;
  • оформлення посвідки на тимчасове проживання на строк дії дозволу.

Для працевлаштування іноземця, який претендує на зайняття посади керівника, заступника керівника чи іншої керівної посади, за умови, що такий іноземець є засновником або співзасновником підприємства, установи, організації, роботодавець подає належним чином засвідчені копії установчих документів. У випадку, якщо іноземець є суб’єктом авторського права та суміжних прав і запрошується на роботу в Україну для здійснення цих прав, до загального переліку документів роботодавець має додати засвідчені нотаріально копії документів, що ідентифікують об’єкт авторського права та/або суміжних прав автора й засвідчують авторське право.
Ми також здійснимо український переклад, засвідчений згідно із законодавством та легалізований в установленому порядку, усіх необхідних документів – документ про освіту, довідка з лікувально-профілактичного закладу та інші
Документи, які Вам необхідно надати для отримання дозволу на роботу наступні:

  • копії документів про освіту- диплом з апостилем;
  • копії сторінок паспортного документа іноземця;
  • шість фотокарток 3,5х4,5 см
Залишити заявку
1000 символів ліворуч
Веб-портал JooMix.