Інвестиційний консалтинг

Image financial papers on tableБізнес консалтинг – це вид професійних послуг, що надаються клієнтам, які зацікавлені в оптимізації бізнесу. Консалтинг вирішує досить широке коло питань: ведення бізнесу, інвестиційна діяльність, управління бізнесом, фінанси та економіка підприємств, дослідження ринків збуту, руху цін тощо. Тобто консалтинг - це будь-яка допомога у вирішенні тих чи інших проблем діяльності підприємства, яка надається консультантами. Робота наших фахівців, перш за все, полягає в дослідженні, оцінюванні, аналізі бізнес-процесів клієнта, обґрунтуванні перспектив розвитку бізнесу. Консалтингові послуги, як відомо, полягають у наданні клієнтові обґрунтованої інформації з актуальних для нього проблем щодо найрізноманітніших об'єктів. Ці послуги класифікують на такі групи: аналітична діяльність, прогнозування, консультації, загальне управління, адміністрування, фінансове управління, управління персоналом, маркетинг, виробництво. Одним із найпоширеніших видів консалтингу є бізнес-планування, в якому різноманітні суб'єкти відчувають потребу в період виходу на ринок, опанування нових його сегментів, придбання промислових та інших об'єктів, отриманні кредитів. Тобто якщо суб'єкту бізнесу в певних ситуаціях не вистачає знань, досвіду, впевненості у кваліфікованості своїх кадрів, він вдається до послуг консалтингових фірм. Консалтингова фірма «Ukrcons» активно співпрацює з інвесторами різних рівнів, тому володіє великим досвідом та цінними знаннями у сфері бізнес консалтингу.  Фахівці консалтингової фірми «Ukrcons» допомагають, в найкоротші строки та вирішити такі завдання:

1.Розробка бізнес-планів. Без цього не обійтися, якщо необхідно зробити об'єктивну і тверезу оцінку будь-якого проекту, тим більше, якщо потрібно зацікавити партнерів або залучити зовнішній капітал (банківський кредит або інвестиції). Переконливий і обгрунтований бізнес-план - це 50% успішної реалізації поставленого завдання. Наші фахівці нададуть консультацію, якщо Ви налаштовані займатися розробкою самостійно. Ми «проінспектуемо» готовий план, щоб Ви були впевнені в ньому. Фахівці нашої компанії також складуть план з нуля, якщо у Вас немає досвіду. Типовий бізнес-план включає декілька пунктів, кожен з яких потрібно пропрацювати. Сюди входять опис компанії, команди, продукту і необхідних ресурсів, всебічний аналіз ринку, план маркетингу, опис ризиків і докладний фінансовий план проекту.

2.Інвестиційне проектування. Налаштовані на активний розвиток? Збираєтеся розширювати виробництво, закуповувати нове обладнання, освоювати нові ринки? Тоді Вам потрібно неупереджено оцінити весь проект і перевірити, чи виправдають себе капіталовкладення. Ця послуга може включати виконання цілого ряду завдань. Починаючи, зокрема, з підготовки бізнес-плану, складання інвестиційного меморандуму - документа, що висвітлює потенційному вкладнику всі аспекти майбутнього проекту і закінчуючи комплексною оцінкою проекту.

3.Оцінка інвестиційного проекту. Вам запропонували готовий проект? Проведіть його незалежну експертну оцінку. Тільки в цьому випадку Ви зможете прийняти правильне рішення і уникнути непередбачених ризиків. Грамотний сторонній фахівець застосує ту методику оцінки, яка Вам надасть всю потрібну інформацію.

4.Управління власним капіталом сьогодні і в перспективі, розробка ефективної фінансової моделі. Реалізувати це завдання можна, тільки володіючи спеціальними методиками. Що це дає? Ви отримуєте в своє розпорядження точний фінансовий прогноз, який дозволяє «зазирнути» в майбутнє і побачити, до якого результату приведуть ті чи інші проекти. Таким чином, Ви зможете вже зараз внести корективи і мінімізувати ризики або відразу відмовитися від свідомо провальних проектів.

Ми працюємо з підприємствами різного масштабу та роду діяльності і кожному готові надати необхідний об'єм послуг, починаючи з консультування та рекомендацій і закінчуючи безпосередніми розрахунками і створенням аналітичної документації. З метою ефективності вкладення засобів і залучення інвесторів для реалізації інвестиційних проектів необхідно комплексне і точне рішення задач фінансового, інвестиційного, операційного і організаційного прогнозування і планування. Тому залучення наших спеціалістів, дозволить Вам значно скоротити час і ресурси для досягнення бажаного результату, підвищити якість, ефективність і надійність бізнес-рішень.

Залишити заявку
1000 символів ліворуч
Веб-портал JooMix.