Реєстрація фізичних осіб

restoreФізична особа-підприємець (ФОП) - одна з найпростіших форм реєстрації приватної підприємницької діяльності. ФОП відповідає по всіх зобов’язаннях, пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності, усім своїм майном, не є юридичною особою і відповідно не вимагає оформлення і наявності статуту підприємства, а також наявності його юридичної адреси.


Для проведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця, державному реєстратору подаються документи для їх перевірки на відсутність підстав для відмови у проведенні реєстрації, які передбачені ч.1 ст. 44 Закону.
Якщо таких підстав немає, реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця на підставі відомостей реєстраційної карт». Дата внесення до Єдиного державного реєстру є датою державної реєстрації фізичної особи-підприємця.
Строк реєстрації не повинен перевищувати два робочих дні з дати надходження документів і не пізніше наступного дня фізична особа-підприємець отримує свідоцтво про державну реєстрацію, яке має бути оформлено державним реєстратором і видано заявнику не пізніше наступного робочого дня з дати державної реєстрації фізичної особи-підприємця.
Державний реєстратор не пізніше наступного робочого дня з дати державної реєстрації фізичної особи-підприємця зобов'язаний передати відповідним органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про реєстрацію фізичної особи-підприємця із зазначенням номера та дати внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру та відомості з реєстраційної картки на проведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця для взяття його на облік.

Для державної реєстрації юридичної особи Вам необхідно підготувати наступні документи:

  • паспорт;
  • заповнена реєстраційна картка (форма №10);
  • копія договору про включення заявника до Державного реєстру фізичних осіб-платників податків та інших обов'язкових платежів;
  • документ, що підтверджує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця.

Якщо у Вас виникають труднощі в оформленні документів, визначенні з організаційно - правовою формою майбутнього підприємства чи будь-які інші питання, наша консалтингова компанія з радістю допоможе в роз'ясненні будь-яких питань. Співробітники «Ukrcons» мають великий досвід у проведенні підготовчих дій та відкритті бізнесу в Україні.

Залишити заявку
1000 символів ліворуч
Веб-портал JooMix.