Обслуговування юридичних осіб

buxgalterski poslugy 0 300x200Бухгалтерське обслуговування існує для того, щоб ви могли передати всі облікові і звітні функції нашим фахівцям, скоротивши власні витрати на бухгалтерію, і зосередитися на веденні основної підприємницької діяльності.
Консалтингова фірма «Ukrcons» пропонує повний спектр бухгалтерських послуг для підприємств.

Регулярний бухгалтерський аутсорсинг від консалтингової фірми «Ukrcons» передбачає обслуговування підприємств на загальній або спрощеній системі оподаткування, у різних сферах діяльності.
Згідно з нормами Податкового кодексу України, податковий облік повинен здійснюватися на основі бухгалтерського обліку, в зв’язку з чим, зростає роль фахових знань саме з бухгалтерського обліку.
Перелік бухгалтерських послуг, що надаються:

  • Введення бухгалтерського обліку – включає в себе ведення бухгалтерського та податкового обліку Вашої компанії, нарахування заробітної плати, підготовку та здачу звітності. Бухгалтери нашої компанії повністю або частково візьмуть на себе обов’язки з ведення бухгалтерського обліку Вашої компанії. Наші фахівці проконсультують по всіх питаннях, які цікавлять Вас у сфері бухгалтерського обліку.
  • Складання звітності – включає в себе складання всієї необхідної звітності з Вашої компанії. В рамках даної послуги фахівці нашої компанії здійснюють аналіз і перевірку первинної документації компанії, перевірку правильності нарахування заробітної плати, податків і внесків.

Бухгалтерські послуги для юридичних осіб:

  • підготовка та подання до контролюючих органів звітності;
  • обчислення, нарахування податків та надання реквізитів для оплати;
  • оплата рахунків та податків;
  • аналіз правильності оформлення первинної документації;
  • ведення книги обліку доходів і витрат;
  • моніторинг законодавства, що стосується послуг, які надаються.

Ми працюємо для того, щоб Ви могли зосередитись на веденні основної господарської діяльності Вашого підприємства, а всі облікові та звітні функції передати нашим фахівцям. Ми візьмемо на себе відповідальність за здійснення поточних операцій та закриття звітних періодів, складання та подачу податкової звітності до органів ДПІ, статистики та фондів. Забезпечимо звірення розрахунків з податковими органами та представлення інтересів Вашого підприємства в усіх вищезазначених органах.

Залишити заявку
1000 символів ліворуч
Веб-портал JooMix.